Фінал обласного етапу турніру юних істориків

22.03.2018 року відбувся фінал обласного етапу турніру юних істориків, що проводився відповідно до «Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових та спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт і конкурси фахової майстерності». У відбіркових змаганнях взяли участь 52 команди. До фіналу потрапили 10 команд: із Добропілля, Покровська, Краматорська, Селидового, Маріуполя, Торецька, Черкаської ОТГ та збірної команди Олександрівського району.

Формування активної, цілеспрямованої, конкурентоспроможної особистості з високим рівнем інтелектуального розвитку, активною громадянською позицією, розвинутим почуттям патріотизму – така мета проведення турніру юних істориків. Участь старшокласників у таких наукових дискусіях у ролі доповідачів, опонентів, рецензентів сприяє набуттю ними навичок, необхідних для свідомої демократичної поведінки, комунікативної взаємодії в соціумі, відповідальної участі в розбудові громадсько-політичних процесів у державі.

Турніри юних істориків – універсальний засіб для формування як предметних, так і ключових компетентностей учнів: уміння працювати в команді, конструювання нового способу вирішення історичної задачі, розвиток критичного мислення, формування толерантності і вміння бачити раціональне зерно в різноманітних ситуаціях.

Почуття задоволення від турніру відчували всі: члени журі, керівники команд, а, найголовніше, учасники. Участь у турнірі розцінювали як можливість побачити, почути, набути досвіду й поділитись власним. Гідно виступили всі команди. Найбільшу кількість балів набрала збірна команда міста Добропілля «Фортуна – Дон» у складі:. Дудушко Наталії Андріївни, учениці 10 класу НВК №4, Борисової Юлії Вікторівни, учениці 10 класу НВК- ліцею, Наумова Артема Сергійовича, учня 11 класу, Білицької ЗОШ І-ІІІ ст. №10, Штагер Вікторії Олегівни, учениці 11 класу Білицької ЗОШ І-ІІІ ст. №10 Мироненко Дмитра Віталійовича учня 10 класу ЗОШ – інтернату. Керівник команди Денисова Лілія Олексіївна. учитель-методист вищої категорії   Білицької ЗОШ І-ІІІ ст. № 10..В особистій першості переможцем став  Наумов Артем, учень 11 класу Білицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10 Добропільської міської ради у номінації «Кращий доповідач» .

Вітаємо з перемогою та бажаємо успіху у гідному представленні Донецької області на Всеукраїнському рівні у м.Вінниці.


Міжнародний чемпіонат комп’ютерних талантів «Золотий Байт»

          Комп’ютерна Академія ШАГ з 28 листопада 2017 року пропонує учням  закладів загальної середньої освіти за бажанням долучитися до відбіркового етапу Міжнародного чемпіонату комп’ютерних талантів «Золотий Байт».

Мета Чемпіонату - стимулювання розвитку ІТ-галузі в Україні, підтримка талановитої молоді та створення потужної платформи для розвитку StartUp-атмосфери в Україні, надання молодим талантам можливості спілкуватись з фахівцями.  За додатковою інформацією пропонуємо звертатись до куратора Чемпіонату «Золотий Байт» Марини Яценко за тел. (063) 868-88-33 та на електронну адресу myatsenko@itstep.org


Міський турнір юних фізиків

           17 травня 2017 року на базі Добропільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №19  з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, подальшого вдосконалення системи роботи з обдарованими учнями, підвищення інтересу учнів до поглибленого вивчення природничих предметів, зокрема фізики, було проведено міський турнір юних фізиків для учнів 7-9 класів.

         В турнірі взяли участь команди чотирьох освітніх округів:

Освітній округ  №1- «5 друзів фізики», керівник Брящей О.Я

Освітній округ  №2- «СЕФ (Союз ентузіастів-фізиків)», керівник Кутня О.В.

Освітній округ  №3- «5 молекул» керівник Рєпна Л.В.

Освітній округ  №4- «Імпульс» керівник Цикалюк В.І.

         Склад журі:

Голова: Бєлова В.О. – методист методичного кабінету відділу освіти Добропільської міської ради,

Заступник голови: Прісіч Г.М.-  керівник ПНМК учителів фізики, вчитель фізики ЗОШ №13, старший учитель

Секретар: Гнашко Т.В. – учитель фізики НВК №4

Члени журі:

·        Павлоградська Р.О. – вчитель фізики ЗОШ №14, учитель-методист

·        Дудушко Е. В. – заступник директора з НВР НВК №4, учитель фізики, учитель-методист

·        Шадріна С.І. – заступник директора з НВР, учитель фізики, старший учитель

·        Гопко О.В. – учитель фізики ЗОШ №19

·        Гунько Н.В. – вчитель фізики  ЗОШ «НВК-гімназія» №1

   Ведуча Турніру- Юрченко О.В., учитель фізики НВК-ліцею

       Розпочато Турнір було Гімном України. Після жеребкування команди зайняли свої місця на сцені.

      Питання Турніру були пов’язані з курсом «Основи енергопостачання та енергозбереження», який впроваджено в усіх школах для учнів 7-9 класів в цьому навчальному році і стосувались альтернативних джерел енергії, екологічних проблем нашої планети та способів їх вирішення, видів енергії та її перетворення та екстремальних природних явищ на нашій планеті.

       Турнір проводився в чотири етапи, протягом яких кожна з команд  мала змогу виступити в якості доповідача, опонента, рецензента або спостерігача. Учасники команд добре підготувались і в ході гри поступово забули про хвилювання і включились в активне обговорення кожного питання.

      Підводячи підсумки, журі високо оцінило рівень підготовки команд:

       І місце- команда освітнього округу №1 «5 друзів фізики», керівник Брящей О.Я.

Склад команди:

·        Мавроді Софія, капітан команди, учениця 8 класу НВК №7;

·        Герасименко Павло, учень 8 класу НВК №7;

·        Гнашко Катерина, учениця 9 класу НВК №4;

·        Юрченко Юлія, учениця 9 класу НВК-ліцею;

·        Журко Софія, учениця 7 класу ЗОШ-інтернату

ІІ місце –команда освітнього округу №3 «5 молекул», керівник Рєпна Л.В.

Склад команди:

·        Бондаренко Вадим, капітан команди, учень 8 класу ЗОШ №9;

·        Полторак Валерія, учениця 7 класу ЗОШ №8;

·        Вільховик Олександр, учень 9 класу ЗОШ №8;

·        Шевченко Наталія, учениця 7 класу ЗОШ №10;

·        Василенко Олександр, учень 7 класу ЗОШ №10

ІІІ місце- команда освітнього округу №4, керівник Цикалюк В.І.

Склад команди:

·        Свирид Станіслав, капітан команди, учень 9 класу ЗОШ №15;

·        Ломоносова Анастасія, учениця 9 класу ЗОШ №17;

·        Пелих Олександра, учениця 8 класу ЗОШ №17;

·        Дрозд Марія, учениця 8 класу ЗОШ №16;

·        Сухоруков Данило, учень 8 класу ЗОШ №13

ІІІ місце- команда освітнього округу №2 «СЕФ (Союз ентузіастів-фізиків)», керівник Кутня О.В.

Склад команди:

·        Іваненко Олександр, капітан команди, учень 8 класу НВК №3;

·        Сагоян Катерина, учениця 8 класу НВК №3;

·        Агаєва Катерина, учениця 8 класу НВК №1;

·        Кутній Михайло, учень 8 класу ЗОШ №19;

·        Кутній Олексій, учень 8 класу ЗОШ №19

За особисту перемогу відзначені учасники в номінаціях:

«Кращий доповідач»- Бондаренко Вадим, команда «5 молекул»,  учень 8 класу ЗОШ №9. Вчитель, який підготував учня- Зіганшина К.В.

«Кращий доповідач»- Мавроді Софія, команда «5 друзів фізики», учениця 8 класу НВК №7. Вчитель, який підготував учня- Брящей О.Я.

«Кращий опонент»- Пелих Олександра, команда «Імпульс», учениця 8 класу ЗОШ №17. Вчитель, який підготував учня- Ковлева М.В.

«Кращий спостерігач»- Кутній Олексій, команда «СЕФ», учень 8 класу ЗОШ №19. Вчитель, який підготував учня- Кутня О.В.

    Вітаємо переможців!


ІІ   міський  турнір юних  математиків

27  березня  2017  року  на  базі   загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів №19 м. Добропілля    відбувся  ІІ   міський  турнір юних  математиків  для  учнів  9-11 класів  .

Мета  турніру  :   залучити  учнів  до практичної    наукової  діяльності  , навчити  нормам  і   стилю  роботи  у  творчих  колективах  , підсилити   міжпредметні  зв’язки  , активізувати  позакласну  роботу  з  математики  .

Турнір  юних  математиків  є  командним  змаганням    школярів   у  їхній  здатності  розв’язувати складні  наукові  задачі ,  подавати  їх  розв’язок   у  переконливій  формі  і  захищати  у  науковій  дискусії  -  математичних  боях  .

Переможці турніру  :

1 місце  -  команда «Мислителі» ( освітній  округ №1)  керівник   команди  вчитель    математики  Кузьмініч Л.О.

2 місце  - команда «Формула  перемоги» ( освітній  округ №3) керівник  команди вчитель математики Крівоконь В.Ф.

3 місце – команда «Формула успіху» (освітній  округ №2) керівник  команди вчитель математики Висока Л.І. та команда «Вектор  змін» ( освітній  округ №4) керівник  команди вчитель математики Оврашова Н.Б.

За кількістю  балів  нагороди   в  номінаціях  отримали  « Кращий  доповідач»  Лашина Ганна ( команда «Мислителі»), «Кращий  опонент» Пілявський  Дмитро ( команда «Формула  перемоги») , «Кращий  спостерігач» Пруднік Дмитро ( команда «Мислителі»), та  «Найкращими  рецензентами»  стали Петрова Дар’я ( команда «Формула успіху»  )  та  Федоров Денис  ( команда «Вектор  змін»).

Вітаємо команди  переможців!


Турнір   знавців  «Кращий читач року»

             Діти – це завжди невгамовний, непосидючий та старанний народ, постійно прагне до пригод, завжди сміливі, веселі, коректні та організовані.

Тому 18 березня в Добропільському НВК «Спеціалізована школа І-ІІІступенів №4  з поглибленим     вивченням  окремих  предметів»  зібралися  кращі  з  кращих,  ерудовані, кмітливі, спритні та інтелектуальні учні 6-7 класів позмагатися в турнірі – знавців «Кращий читач року».

Цікаві, змістовні конкурси під час гри дали можливість кожному учаснику позмагатися між собою, проявити  свої знання, набутті із книг. Серед конкурсів: бліц – конкурс, літературний «Впізнай літературного героя», географічний «Перлини України», історичний «Історичне лото», літературний «Книжковий лабіринт».

Справедливе та лояльне журі в складі Томчук С.В., Булавіної Л.І., Істоміної О.Л. врахувало старання учасників та визначило переможця.

Козенятко Кристина, Черкас Анастасія, учениці 7-А класу, та Тихонов Артем , учень 6-А класу, стали переможцями турніру «Кращий читач року».

 

На завершення гри подарунки та солодощі. На цьому зустріч не закінчується, попереду нові зустрічі з її величністю книгою.


Перемога юних істориків Добропільщини

24 березня 2016 р., на базі Краматорської ЗОШ № 8, відбувся фінал обласного етапу Всеукраїнського турніру юних істориків.

Вийшли у фінал та посіли І місце, як і багато років поспіль,  збірна Команда м. Добропілля «Фортуна-Дон», до складу якої увійшли: Волнянська Єва – учениця 10го класу НВК ЗОШ №4 І-ІІІ ст., з поглибленим вивченням окремих предметів, Костєв Михайло – учень 9го класу, Білицької ЗОШ № 10, Наумов Артем – учень 9го класу, Білицької ЗОШ № 10, Пізняк Ганна – учениця 11го класу НВК ЗОШ-ліцею, Дворецький Дмитро – учень 10го класу, Білицької ЗОШ № 9. Керівник команди – Денисова Лілія Олексіївна, учитель історії та правознавства Білицької ЗОШ № 10, керівник ПНМК вчителів суспільних дисциплін м. Добропілля, учитель-методист вищої категорії.

Під час історичних раундів, учні продемонстрували уміння зайняти власну позицію з проблеми, що викликає протилежні думки, та грамотно обґрунтувати її, що є важливим аспектом розвитку творчого потенціалу учнів, корисною підготовкою до життєдіяльності у відкритому суспільстві.

Вітаємо збірну команду з перемогою та бажаємо успіху на Всеукраїнському етапі у м. Чернігів , де юні історики представлятимуть Донецьку область. 


                             Міський    турнір   юних    фізиків

                18 листопада 2015 року на базі Добропільського НВК  №4 відбувся міський турнір юних фізиків. У турнірі взяли участь 20 учнів. Команда освітнього округу №1 м.Добропілля «5 друзів фізики», Команда освітнього округу №2 м.Добропілля «СЕФ», команда освітнього округу №3 м.Білицьке «5 молекул», команда освітнього округу №4  м.Білозерське «Імпульс».

                                                                  Журі конкурсу:

      Петрова Людмила Митрофанівна-методист МК,

      Бєлова Вікторія Олександрівна-керівник ПНМК учителів фізики,

      Істоміна О.Л.-заступник директора з ВР НВК №4,

      Ульєнко Наталя Михайлівна- заступник директора заступник директора з НВР  ЗОШ№19,

      Прісіч Галина Миколаївна-учитель фізики ЗОШ №13,

      Безбородова Людмила Володимирівна учитель фізики ЗОШ №15.

Командні змагання  учнів старших класів у здатності  на високому рівні аргументовано. викласти та довести свою точку зору з приводу того чи іншого фізичного явища, наукової роботи, даних архівного документу та обґрунтувати її в наукових дискусіях – фізичних раундах, кваліфіковано опонувати відповідям інших команд з таких питань:

                                                  Питання міського турніру «Юний фізик»

1.Чи має сенс вираз «У всьому є музика, у музиці присутня фізика»

2. Розкрити фізичний зміст «Вийшов сухим з води»

3. Нікола Тесла-володар світу або божевільний геній

4. Магнітне поле Землі. Унікальність і парадокси.

5. Фізичні основи оптичних явищ в атмосфері Землі.

    Вітаємо з перемогою:

1 місце- команда «СЕФ». Керівник команди учитель фізики Кутня О.В.

2 місце – команда «5  молекул». Керівник команди учитель фізики Рєпна Л.В.

3 місце -команда «Імпульс».Керівник команди учитель фізики Цикалюк В.І.

3 місце – команда «5 друзів фізики». Керівник команди учитель фізики Дудушко Е.В.


      Вітаємо з перемогою  юних   правознавців    міста Добропілля!

           З 04.11. по 08.11. 2015 року  у місті  Іллічівськ Одеської області відбувся фінальний етап Всеукраїнського турніру юних правознавців. У турнірі взяли участь 19 команд із різних куточків України. Донецьку область представляла збірна команда «Фортуна-Дон», до складу якої увійшли учні нашої Добропільщини, які вибороли перше місце на обласному етапі: Волнянська Єва (учениця 10 класу  НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ст.. №4  з поглибленим вивченням окремих предметів - ДНЗ» Добропільської міської ради), Костєв Михайло (учень 10 класу  Білицької ЗОШ № 10  Добропільскої міської ради), Пізняк Ганна (учениця 11 класу НВК ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей  Добропільської міської ради), Ямборко Владислава (учениця 11 класу  Білицької ЗОШ № 9  Добропільскої міської ради). Керівник команди Денисова Лілія Олексіївна, учитель Білицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10  Добропільської міської ради ,  була нагороджена грамотою МОН «За підготовку команди-переможця».

 У напруженій боротьбі команда стала переможцем, посіла почесне 3 місце і довела, що школярі Донеччини добре орієнтуються у міжнародних стандартах та сучасних правових реаліях, вправно вміють формулювати та доводити власну точку зору,  опанувати та рецензувати доповіді.

Окрім того, в особистій першості учні одержали  перемогу в окремих номінаціях: Костєв Михайло – переможець у номінації «Юний правознавець», Волнянська Єва – «Кращій знавець права», Пізняк Ганна – «Кращій опонент».

            Вітаємо переможців, бажаємо наснаги у майбутніх змаганнях!