Зовнішнє незалежне оцінювання та ДПА у 2019-2020 навчальному році

Графік проведення зовнішнього оцінювання 2020 року

Графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання визначається згідно з затвердженим Міністерством освіти календарним планом проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до закладів вищої освіти у 2020 році.

У 2020 році зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 21 травня з математики, також у травні випускники шкіл складуть тести з української мови й літератури та фізики. ЗНО з інших предметів відбудеться з 1 червня по 15 червня 2020 року. 

Предмет

Дата проведення

Математика

21 травня (четвер)

Українська мова та література

26 травня (вівторок)

Фізика

28 травня (четвер)

Іспанська мова

01 червня (понеділок)

Німецька мова

01 червня (понеділок)

Французька мова

01 червня (понеділок)

Англійська мова

02 червня (вівторок)

Історія України

04 червня (четвер)

Біологія

09 червня (вівторок)

Географія

11 червня (четвер)

Хімія

15 червня (понеділок)


                                                        Оголошення результатів ЗНО

             Оголошення результатів учасників зовнішнього тестування з математики та фізики відбудеться не пізніше 12 червня 2020 року; оголошення результатів з української мови та літератури, іноземних мов та історії України – не пізніше 20 червня 2020 року; оголошення результатів з біології, географії та хімії – не пізніше 24 червня 2020 року.

Розгляд апеляційних заяв щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться з дня офіційного оголошення результатів.

             Апеляційні заяви від учасників тестування, яких не задовольнили отримані результати ЗНО, будуть розглядатись, починаючи з дня оголошення результатів кожного тесту.

Додаткова сесія ЗНО для учасників, які не змогли взяти участь у основній сесії тестування з поважних причин, пройде у період з 25 червня до 17 липня 2020 року.

             Оголошення результатів учасників додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться не пізніше 22 липня 2020 року.


ЗНО з математики стане обов’язковим

              Починаючи з 2021 року, державна підсумкова атестація з математики для випускників шкіл, які здобувають повну загальну середню освіту, стане обов’язковою. Відповідне рішення ухвалено Колегією Міністерства освіти і науки.

Планується, що проведення державної підсумкової атестації з математики у формі ЗНО буде проводитись з використанням завдань двох рівнів: рівня стандарту та профільного.

            Також рішенням колегії МОН передбачено, що починаючи з 2021 року, підтвердженням факту здобуття особою повної загальної середньої освіти стане успішне проходження нею державної підсумкової атестації.

Українському центру оцінювання якості освіти доручено підготувати та організувати ознайомлення громадськості з демонстраційними зразками завдань із математики, що використовуватимуться для проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання.


Пробне ЗНО-2020: хочете себе перевірити  - реєструйтеся!

     Пробне ЗНО-2020: дати реєстрації та тестування

 

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2020 триватиме з 3 до 24 січня. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

«Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 28 березня. У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета», – відзначили в УЦОЯО.

Втім, результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, буде оприлюднено на інформаційних сторінках: з української мови і літератури – 27 березня, з інших предметів – 3 квітня.

«Участь у пробному тестуванні дасть можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця», – додали у центрі. 


            Безкоштовна гейміфікована платформа для підготовки до ЗНО iLearn розпочала вебінари ( посилання  http://bit.ly/2NgKRtU )

На платформі відбуватимуться вебінари з математики, української мови та літератури, історії України та англійської мови. На 8 листопада заплановано ексклюзивний  вебінар . На iLearn можна створити свого супергероя, заробляти “ВчиБакси” та отримувати призи.

Окрім того, тут доступні курси та тести для підготовки до незалежного оцінювання.

Дивіться також “Як безкоштовно підготуватись до ЗНО: 6 онлайн-рішень”

Підписуйтесь  Facebook та Viber

 


   Увага!     Посiбник ГОТУЄМОСЯ ДО ЗНО: ТЕСТОВI ЗАВДАННЯ З УКРАЇНСЬКОЇ  МОВИ і ЛIТЕРАТУРИ 

                 З 2017 року набула чинностi нова програма ЗНО з укр. мови та лiтератури (наказ МОН №77 вiд 03.02.2016 р.).  За програмою було укладено посiбник ГОТУЄМОСЯ ДО ЗНО: ТЕСТОВI ЗАВДАННЯ З УКРАЇНСЬКОЇ  МОВИ Й ЛIТЕРАТУРИ.

Гриф - Схвалено для використання у загальноосвiтнiх навчальних закладах комiсiями з укр. мови та лiтератури Науково-методичної ради з питань освiти МОН України.

Змiст - понад пiвтисячi рiзноманiтних завдань у традицiйному форматi тестових зошитiв ЗНО.

Як придбати - телефонуйте до редакцiї (044)292-41-06, (098)606-23-81, замовляйте за посиланням або пишiть на електронну адресу dyvoslovo@ukr.net 

Детальнiше - на сайтi журналу https://dyvoslovo.com.ua/vydannya/zno/

АКЦIЯ на отримання посiбникiв. 


ЗНО - 2019

Триває реєстрація на ЗНО-2019

Охочим узяти участь у ЗНО необхідно за допомогою сервісу  https://zno.testportal.com.ua/registration  «Зареєструватися» сформувати та роздрукувати реєстраційну картку, що є одним з обов’язкових документів для здійснення реєстрації.

       Після створення реєстраційної картки майбутній учасник ЗНО має сформувати комплект реєстраційних документів. Комплект документів учні, які цьогоріч проходять ДПА у формі ЗНО, подають до закладу освіти, у якому навчаються, а решта осіб надсилає самостійно (бажано рекомендованим листом) на адресу регіонального центру, указану в контрольно-інформаційному листі. Рекомендації щодо реєстрації, у тому числі перелік документів, необхідних для реєстрації, розміщено в розділі http://testportal.gov.ua/registr/ «Учасникам/Процедура реєстрації».

      Особа, яка успішно пройшла реєстрацію, отримає від регіонального центру сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційний бюлетень і реєстраційне повідомлення учасника ЗНО. Ці документи будуть надіслані учням, які складають ДПА у формі ЗНО до закладу освіти, у якому вони навчаються. Іншим категоріям осіб – на адресу, вказану під час реєстрації.

   Для кожного зареєстрованого учасника на сайті Українського центру буде створено https://zno.testportal.com.ua/info/login інформаційну сторінку, доступ до якої можливий за номером і пін-кодом сертифіката. На інформаційній сторінці буде розміщено інформація про обрані предмети для проходження тестування, а згодом також адреси пунктів проведення ЗНО та результати проходження тестування.

               Аналогом інформаційної сторінки є мобільний додаток http://testportal.gov.ua/mobilnij-dodatok-moye-zno/ «Моє ЗНО», який надає змогу учасникам тестування отримати інформацію про проведення ЗНО на власний мобільний пристрій.

           У 2018 році реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 19 березня.


Подяка педагогічним працівникам та адміністрації  закладів освіти міста Добропілля

Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти висловлює подяку педагогічним працівникам та адміністрації  закладів освіти міста Добропілля за роботу, яка була проведена щодо реєстрації учнів на пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2018 року.

Повідомляємо, що за результатами реєстрації на пробне зовнішнє незалежне оцінювання, пункти проведення будуть відкриті у таких адміністративних одиницях:

 

№ з/п

Назва базової одиниці

1

м. Бахмут

2

м. Волноваха

3

м. Добропілля

4

м. Дружківка

5

м. Костянтинівка

6

м. Краматорськ

7

м. Курахове

8

м. Лиман

9

м. Маріуполь

10

м. Мирноград

11

м. Покровськ

12

м. Слов'янськ

13

м. Торецьк

 

До 01 березня 2018 року в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО буде розміщено запрошення-перепустки до пунктів проведення пробного ЗНО та інформацію про сервіс «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання», який надасть можливість визначити свій рейтинг по результатам складених тестів. Кожен учасник пробного ЗНО матиме змогу ввести свої відповіді до сервісу та отримати свої результати у визначені терміни:

 

Предмети

Дата проведення

Термін введення учасниками відповідей до сервісу

Оприлюднення правильних відповідей до завдань пробного ЗНО

Розміщення результатів пробного ЗНО в особистих кабінетах

Українська мова і література

24.03.2018

24-26.03.2018

26.03.2018

30.03.2018

Англійська мова

Іспанська мова

Німецька мова

Французька мова

Історія України

Математика

Біологія

Географія

Фізика

Хімія

31.03.2018

31.03-02.04.2018

02.04.2018

06.04.2018

4

 

 

 Статистика реєстрації на ПЗНО по місту Добропілля:

 

Назва відділу освіти

Кількі сть випуск ників 2018 року

зареєстровано

 

оплачені

 

 

 

 

 

2017

 

2018

 

2017

 

2018

 

 

 

 

Кількі сть

відсоток

Кількі сть

Відсо ток

Кількі сть

Відсо ток

Кількі сть

Відсо ток

4

Відділ освіти Добропільської міської ради Донецької області

406

236

56,6

271

66,7

205

49,2

238

58,6

                         

  Бажаємо успіхів учасникам пробного незалежного оцінювання!


           Особливості проведення державної підсумкової атестації у закладах                     загальної середньої освіти

 

            Методичний кабінет відділу освіти Добропільської міської ради  доводить надані Міністерством освіти і науки рекомендації про особливості проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти. Ознайомитися з листом № 1/9-66 від 31.01.2018 можна https://osvita.ua/legislation/Ser_osv/59229

          ДПА здобувачів початкової освіти здійснюється з метою внутрішнього моніторингу якості освіти у формі підсумкових контрольних робіт з двох предметів: української мови (передбачає оцінювання результатів навчання з української мови та читання) і математики. У закладах загальної середньої освіти з навчанням або вивченням мов національних меншин учні можуть додатково проходити ДПА з третього предмета: мови національної меншини. 

         ДПА здобувачів базової середньої освіти здійснюється у письмовій формі з трьох предметів:

українська мова;

математика;

предмет за вибором педагогічної ради закладу освіти з одного зазначених навчальних предметів: українська література, зарубіжна література, іноземна мова (англійська/німецька/іспанська/французька мова відповідно до навчального плану закладу освіти), історія України, всесвітня історія, правознавство (практичний курс), географія, біологія, хімія, фізика, інформатика. У закладах освіти з навчанням або вивченням мов національних меншин третім предметом для проведення ДПА можуть бути мова національної меншини або інтегрований курс «Література».

       ДПА здобувачів повної загальної середньої освіти здійснюється у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з 22 травня до 14 липня 2018 року (основна сесія: 22 травня - 13 червня; додаткова сесія: 02 - 14 липня)

      ДПА здобувачів повної загальної середньої освіти проводиться з трьох предметів:

українська мова;

математика або історія України (період ХХ - початок ХХІ століття) учні мають право обрати один із зазначених предметів незалежно від профілю закладу освіти;

предмет за вибором - учні обирають предмет з одного із зазначених навчальних предметів: біологія, хімія, фізика, географія, іноземна мова (англійська, або німецька, або іспанська, або французька мова), математика, історія України (період ХХ - початок ХХІ століття).

Учні, які другим предметом для проходження ДПА обрали математику, можуть обрати для проходження ДПА з третього предмета історію України і навпаки.